تبلیغات
ورودی های 88 مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور سلفچگان - ولادت کوثر
ورودی های 88 مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور سلفچگان

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 1391/02/23
بعد از چهل شبانه روزعبادت و کناره گیری رسول خدا ( صلی الله علیه و آله ) از خدیجه کبری، فرشته ی خدا غذایی از بهشت برای آن حضرت آورد، بعد از افطار با آن غذای بهشتی و روحانی،جبرئیل عرض کرد: ای رسول خدا! امشب از نماز مستحبی در گذر و به سوی خانه ی خدیجه بشتاب، زیرا خداوند اراده نموده که از صلب تو فرزند پاکیزه ای بیافریند. به دنبال این فرمان، نور فاطمه ( سلام الله علیها ) از صلب پدر به رحم مادر انتقال یافت.

بعد ازمدتی جبرئیل به پیامبر( صلی الله علیه و آله ) این گونه بشارت داد: (( ای رسول خدا! بچه ای که در رحم خدیجه ( سلام الله علیها ) می باشد، دختر ارجمندی است که نسل تو از وی به وجود خواهد آمد، او مادر امامان و پیشوایان دین است که بعد از انقطاع وحی، جانشین تو خواهند شد.))

بعد از اتمام دوران بارداری خدیجه، فرشتگان خدا و حوریان بهشتی و زنان آسمانی به یاری خدیجه شتافتند و بدین گونه فاطمه ی عزیز، بعنی اختر فروزان آسمان نبوّت پا به عرصه ی گیتی نهاد، و به نور تابناک خود شرق و غرب عالم را روشن ساخت.

به توجه به آنچه گفته شد، فضیلت حضرت زهرا( سلام الله علیها ) در اصل انعقاد نطفه، دوران جنینی، و پا گذاشتن به عرصه ی گیتی به خوبی آشکار است.

و من الله توفیق
طبقه بندی: مذهبی،  مناسبتی، 
ارسال توسط مرتضی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما کدام را ترجیح می دهید؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار